CITY SECURITY AS

Sandstuveien 70, inngang F
0680 Oslo

post@citysecurity.no
Tlf. +47 22 75 15 00

 

eSigill er levert av Experian. Klikk for ytterligere informasjon

City Security kredittrating fra Experian

City Security er kåret som Gasellebedrift 3 år på rad av avisen Dagens Næringsliv

Anders Ek

Anders Ek

Daglig leder/styremedlem/partner

anders@citysecurity.no

Tom Ulseth

Tom Ulseth

Avdelingsleder Sporveien

tom@citysecurity.no

Henning Kristiansen

Henning Kristiansen

Styremedlem / partner

henning@citysecurity.no

Jørn Indseth

Jørn Indseth

Avdelingsleder ordensvakt

jorn@citysecurity.no

Kjell Kristiansen

Kjell Kristiansen

Styremedlem / partner

kjell@citysecurity.no

Henrik Kristiansen

Henrik Kristiansen

prosjektkoordinator / controller

henrik@citysecurity.no

Jonas Slatlem

Jonas Slatlem

Avdelingsleder / personalsjef

jonas@citysecurity.no