Kontaktskjema

Denne siden er beskyttet av reCAPTCHA og Google's Personvernerklæring og Brukervilkår gjelder.

KONTAKTINFORMASJON

Anders Ek

Anders Ek

Daglig leder / styremedlem / partner
anders@citysecurity.no
Henning Kristiansen

Henning Kristiansen

Styremedlem / partner
henning@citysecurity.no
Kjell Kristiansen

Kjell Kristiansen

Styremedlem / partner
kjell@citysecurity.no
Jonas Slatlem

Jonas Slatlem

Avdelingsleder / personalsjef
jonas@citysecurity.no
Tom Ulseth

Tom Ulseth

Avdelingsleder Sporveien
tom@citysecurity.no
Jørn Indseth

Jørn Indseth

Avdelingsleder ordensvakt
jorn@citysecurity.no
Henrik Kristiansen

Henrik Kristiansen

Prosjektkoordinator / kontroller
henrik@citysecurity.no
Anders Ellefsen

Anders Ellefsen

Workflow manager
ellefsen@citysecurity.no